Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Drzwi stalowe do klatek schodowych odporne są nie tylko na warunki zewnętrzne ale przede wszystkim na uderzenia...

drzwi stalowe do klatek...

 


Ciekawostki...

Warto pamiętać, że rygle blokują drzwi stalowe do klatek schodowych w trzech kierunkach.

Solidne drzwi stalowe do klatek schodowych dobre rozwiazanie.

Zamiast kratki wentylacyjnej można zastosować do drzwi stalowe do klatek żaluzję. Drzwi stalowe poddaje się malowaniu przy pomocy farb proszkowych. Drzwi stalowe do klatek schodowych i ich montaż.

Nietypowe drzwi stalowe do klatek schodowych osiedlowych

Nietypowe drzwi stalowe do klatek schodowych mogą być jednoskrzydłowe lub dwu skrzydłowe, z żaluzjami w dowolnym wymiarze lub bez, z dodatkowymi zabezpieczeniami typu uchwyty na kłódki, siatki przeciw owadom oraz gryzoniom. Stosuje się je przede wszystkim do stacji transformatorowych. Na specjalne zamówienie mogą być wyprodukowane drzwi stalowe z łukiem gdzie w górnej części drzwi stalowych jest wykończenie w postaci łuku o dowolnym promieniu a skrzydło drzwi jest uszczelnione na całym obwodzie.
Wahadłowe drzwi stalowe do klatek schodowych…Drzwi stalowe do klatek schodowych mogą być dzielone nie tylko w pionie ale również w poziomie. Poszczególne części tego typu drzwi stalowych blokowane są oddzielnymi zamkami i zasuwami według indywidualnych potrzeb klienta.

Drzwi stalowe do klatek schodowych

mogą być również wahadłowe jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe. Wyposaża się je w samozamykacz przypodłogowy który umożliwia zatrzymanie drzwi w pozycji otwartej. Drzwi stalowe do klatek przesuwne wyposaża się w pochwyt dzięki któremu można swobodnie przesuwać drzwi stalowe. Drzwi stalowe do garaży najczęściej wypełnione są segmentami identycznymi jak brama garażowa dzięki czemu można zachować wygląd zewnętrzny jednakowy dla drzwi stalowych i bramy. Drzwi stalowe (ślusarka aluminiowa)do klatek schodowych mogą być wyposażone również w okienko otwierane, podnoszone lub przesuwane.

Czy wiesz, że drzwi stalowe do klatek schodowych...

Drzwi stalowe do klatek schodowych odporne są nie tylko na warunki zewnętrzne ale przede wszystkim na uderzenia gdyż posiadają odpowiednie wzmocnienia stalowe które są dodatkowym zabezpieczeniem przed włamaniami. Drzwi stalowe do klatek mogą występować jako drzwi stalowe jednoskrzydłowe oraz drzwi stalowe dwuskrzydłowe...