Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Drzwi stalowe do klatek schodowych odporne są nie tylko na warunki zewnętrzne ale przede wszystkim na uderzenia...

drzwi stalowe do klatek...

 


Ciekawostki...

Warto pamiętać, że rygle blokują drzwi stalowe do klatek schodowych w trzech kierunkach.

Solidne drzwi stalowe do klatek schodowych dobre rozwiazanie.

Zamiast kratki wentylacyjnej można zastosować do drzwi stalowe do klatek żaluzję. Drzwi stalowe poddaje się malowaniu przy pomocy farb proszkowych. Drzwi stalowe do klatek schodowych i ich montaż.

Drzwi do klatek a drzwi stalowe – wyposażenie dodatkowe

W przypadku zastosowania drzwi stalowych jako drzwi stalowe do klatek schodowych ewakuacyjne muszą one być wyposażone w zamek z funkcją antypaniczną oraz w dodatkowe okucia. Okucia stosowane w drzwiach stalowych to klamki, gałki, dźwignie w dowolnym połączeniu. Od strony zewnętrznej skrzydło może pozostać gładkie. Aby dodatkowo zabezpieczyć pomieszczenie przed włamaniem można zastosować w drzwiach stalowych od wewnątrz pomieszczenia sztaby antywłamaniowej. Sztaba wykonana jest z profili przyspawanych do konstrukcji drzwi stalowych do klatek.
Drzwi stalowe do klatek i ich zabezpieczenie…Po zamknięciu zasuwy blokowana ona jest przy pomocy kłódki oraz specjalnych zaczepów umieszczonych na jej końcach a blokowanych w ościeżnicy. Zasuwa posiada pochwyt dzięki któremu może być przesuwana. Drzwi obiektowe stalowe mogą być również wyposażone w kratkę wentylacyjną o standardowej szerokości czterystu czterdziestu milimetrów i wysokości pięćdziesiąt milimetrów, dwieście ona milimetrów lub czterysta milimetrów. Od strony zewnętrznej kratka zabezpieczona przed dostawaniem się wody do środka skrzydła

drzwi stalowe a od wewnątrz

jest kratka zabezpieczająca przed gryzoniami. Zamiast kratki wentylacyjnej można zastosować do drzwi stalowe / ślusarka aluminiowa żaluzję wentylacyjną metalową.

Czy wiesz, że drzwi stalowe do klatek schodowych...

Drzwi stalowe do klatek schodowych odporne są nie tylko na warunki zewnętrzne ale przede wszystkim na uderzenia gdyż posiadają odpowiednie wzmocnienia stalowe które są dodatkowym zabezpieczeniem przed włamaniami. Drzwi stalowe do klatek mogą występować jako drzwi stalowe jednoskrzydłowe oraz drzwi stalowe dwuskrzydłowe...