Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Drzwi stalowe do klatek schodowych odporne są nie tylko na warunki zewnętrzne ale przede wszystkim na uderzenia...

drzwi stalowe do klatek...

 


Ciekawostki...

Warto pamiętać, że rygle blokują drzwi stalowe do klatek schodowych w trzech kierunkach.

Solidne drzwi stalowe do klatek schodowych dobre rozwiazanie.

Zamiast kratki wentylacyjnej można zastosować do drzwi stalowe do klatek żaluzję. Drzwi stalowe poddaje się malowaniu przy pomocy farb proszkowych. Drzwi stalowe do klatek schodowych i ich montaż.

Solidne drzwi stalowe do klatek schodowych, główne zastosowanie

Drzwi stalowe do klatek schodowych mogą być stosowane jako drzwi wejściowe antywłamaniowe lub drzwi wewnątrzlokalowe w budynkach mieszkalnych jednorodzinnych lub wielorodzinnych, przemysłowych lub biurowych. Drzwi stalowe produkowane są w różnych kolorach a ich powierzchnie są tłoczone w różne wzory.
Drzwi stalowe do klatek schodowych…Niektóre drzwi stalowe do klatek schodowych(ślusarka aluminiowa) mogą mieć przeszklenia w zależności od gustu klienta jednocześnie zachowując wysoką jakość oraz estetykę. Liderem na rynku nie tylko Polskim ale również europejskim jest firma Porta produkująca drzwi stalowe stosowane jako drzwi wewnątrz mieszkania. Jej bardzo szeroki asortyment powoduje, że klient odnosi wrażenie, że drzwi stalowe są wyprodukowane na jego indywidualne zamówienie. Bardzo ważne jest również to, że drzwi stalowe są stosunkowo tanie w porównaniu do drzwi tradycyjnych. Produkowane są z najlepszych materiałów które są dostępne na rynku.

Drzwi stalowe odporne są nie tylko

na warunki zewnętrzne ale przede wszystkim na uderzenia gdyż posiadają odpowiednie wzmocnienia stalowe które są dodatkowym zabezpieczeniem przed włamaniami. Drzwi obiektowe stalowe mogą występować jako drzwi stalowe jednoskrzydłowe oraz drzwi stalowe dwuskrzydłowe lakierowane farbami proszkowymi.

Czy wiesz, że drzwi stalowe do klatek schodowych...

Drzwi stalowe do klatek schodowych odporne są nie tylko na warunki zewnętrzne ale przede wszystkim na uderzenia gdyż posiadają odpowiednie wzmocnienia stalowe które są dodatkowym zabezpieczeniem przed włamaniami. Drzwi stalowe do klatek mogą występować jako drzwi stalowe jednoskrzydłowe oraz drzwi stalowe dwuskrzydłowe...